9 Eylül 2013 Pazartesi

BİZ BU HAFTA SONU #6: OLİMPOS AT ÇİFTLİĞİNDE KAHVALTI


1 Eylül öğretmenler için iş başı demek.Yeni bir yıla daha başlıyoruz.Hem moral olsun hem yeni gelen öğretmen arkadaşlarımızla tanışıp kaynaşalım diye hafta sonu kahvaltıya gittik.
Gittiğimiz mekan bizim için ayrıca önemliydi.Çünkü düğün fotoğraflarımız burada çekilmişti :) O günden sonra yani 3 yıl sonra bu sefer oğlumuzla birlikte gittik kahvaltıya.
Kahvaltıdan da mekandan da gayet memnun ayrıldık. Kahvaltınızı yaptıktan sonra çocuklarınızla oynayabileceğiniz küçük bir kum havuzu, salıncağı, kaydırağı ve çeşitli oyuncakların olduğu bir masası mevcut.(Fotoğrafını çekmeyi unutmuşum)
Bizim çoluk çocukla işimiz yok diyorsanız ya hamakta sallanacaksınız ve uyuyacaksınız.Ya da hayatınıza biraz renk getirip ata binebilirsiniz.Ben korktum ama binen arkadaşlar oldu ve gayette rahat gözüküyorlardı.
Fiyatları da uygundu bence.Gördüğünüz kahvaltı tabağı 14 Tl.Ata binmek için 10 Tl ödüyorsunuz.Kalabalık bir grup olarak gitmemize rağmen servisi hızlıydı.Çalışanlar güler yüzlü.Tek sorun bir türlü kurtulamadığımız arılar oldu.Gitmeye niyetiniz varsa ve bebeğiniz varsa dikkatli olun.
Şimdi sizi fotoğraflarla baş başa bırakıyorum :)


Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...