29 Nisan 2013 Pazartesi

HAFTA SONU BİZ #2


Biz cumartesi günü oğlumla giyindik süslendik 'baba bizi Tekirdağ'a götür ' dedik.Babamız da kırmadı bizi ve yola çıktık.


Kısa ve alışverişsiz bir Tekira turundan sonra attık kendimizi sahile.Yürüyüş yaptık, denize karşı oturduk.Hatta gezerken arkadaşlarımızla karşılaştık biraz da onlarla oturduk.Deniz havamızı aldık rahatladık :) Akşam üzeri artık Giray huysuzlanmaya başlayınca Çorlu'ya doğru dönüş başladı.


Yemeği nerede yiyeceğimizi planlamıştık zaten.Çorlu Silivri civarlarında oturanlar ya da gelip geçenler bilirler Garden Restoranı.Onun şubesi Çorlu'ya Piknik adıyla açıldı.Bizde bir gidip görelim dedik.
Havaların ısınmasıyla masaları dışarı atmışlar.Yeşil çimlerin üzerinde beyaz masalar ve kırmızı örtüler :) çok sıcak ve güzel bir ortam olmuş.Yemeğimizi tatlımızı yedik çayımızı içtik.Oğlum da pek sorun çıkarmadı Allah'tan.Zaten garson amcalarla oynadık baya :)
Çocuklar için salıncak ve kaydırak koymaları, bebekliler için bebek bakım odası olması ayrıca bir artı puanı hak ediyor.Bu hafta sonunu da böyle mutlu mesut geçirdik biz.Darısı bir daha ki sefere :)

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...